O nás

insiders 4.0 se zaměřují na ucelené vzdělávání analytiků budoucnosti v oblasti business analýz a datové analytiky. Prostupující digitalizace a rozvoj technologií přinese zásadní změny ve schopnostech lidského a strojového zpracování dat včetně využití umělé inteligence a strojového učení. Myslete na Vaši digitální budoucnost.

Více na: www.insiders.cz

 

Vysoká škola ekonomická v Praze je největší veřejnou vysokou školou s ekonomickým zaměřením v ČR. Skládá se ze šesti fakult, na kterých v současné době studuje více než 15 000 studentů. Studenti si mohou vybírat z více než 30 studijních oborů, mezi jinými i studium informačních technologií na Fakultě informatiky a statistiky.

Více na: fis.vse.cz

 

Controller Institut je již 20 let vaším partnerem ve vzdělávání v oblasti controllingu a podnikových financí. Ať už chcete vychovat Vaše juniory, rozvíjet specialisty či inspirovat manažery – své odborné know-how předáváme formou odborných seminářů, vzdělávacích cyklů, webinářů, firemních školení a v neposlední řadě formou odborných setkání, fór a konferencí.

Více na: www.controlling.cz